NOVINKY

arr301.11.2017 - Novinka č.1Úspešne spustenie e-shopu....

TOVAR V AKCII

naša cena 12,99 EUR (340,12 CZK)
skladom
naša cena 9,99 EUR (261,57 CZK)
skladom
naša cena 12,99 EUR (340,12 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 9,99 EUR (261,57 CZK)
skladom
naša cena 12,99 EUR (340,12 CZK)
skladom
naša cena 12,99 EUR (340,12 CZK)
skladom

O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Sme novovzniknutá spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj pánskych, dámskych a detských elegantných doplnkov. Pochádzame z mesta a regiónu, kde textílna výroba a drevárska výroba ma dlhú tradíciu. Prvé myšlienky pochádzajú už z roku 2014, no s výrobou sme začali až tento rok 2017. Rozhodli sme sa pomôcť okoliu našími výrobkami, rovnako tak aj vniesť do elegancie pre nás typické prvky a nápady.

Pevne veríme, že na našich stránkach nájdete elegantný doplnok vysokej kvality, ktorý je za bezkonkurenčnú cenu a že sa k nám opätovne budete radi vracať. S nami máte úspech zaručený.

Ako to celé začalo

Aj keď sme čo sa týka výroby a predaja ešte len na začiatku, radi by sme sa s Vami podelili o dôvody prečo sme vznikli a aké boli naše úplne začiatky.

Na začiatku bol jeden ples a nový trend, ktorý dorazíl aj do našich končín a to je drevený motýlik. Zistili sme , že v našej lokalite ešte v kamenných obchodoch není možnosť kúpenia si tohto doplnku. Webové stránky ponúkali rôzne typy motýlikov, ale ponuka a cena sa nám zdala neadekvátna. Preto sme si skúsili vyrobiť drevený motýlik doma sami.

Bol originálny a na plese mal veľky úspech. Mnohí sa pýtali, že odkiaľ je, čo stojí, a kde sa da kúpiť. A takto sme prvé drevené motýliky vyrobili pre našich známych, ktorí mali z toho veľkú radosť. A keďže radosti není nikdy dosť a treba sa s ňou vždy podeliť, rozhodli sme sa vyrábať tieto motýliky pre všetkých.

Našou ideou je priniesť kvalitné drevené motýliky z masívu, za rozúmnu cenu pre každého. Sme maximálne ekologický, nakoľko drevo prevažne používame z odrezkov nábytkarských firiem, a tak isto látku berieme z odrezkov textílii od krajčírov. Naše výrobky balíme do kartonových krabičiek, do ktorých je vygravírované naše logo laserovou gravírkou.

Našu ponuku neustále rozširujeme a pracujeme na nových modeloch, nie len v drevených motýlikoch, ale aj v kravatách, manžetových gombíkov atď.

Veríme, že ak sa rozhodnete zakupiť naše jedinečné výrobky, budete spokojný. Najviac si ceníme, ak Vašu spokojnosť vyjadríte odporúčaním vaším známym, rovnako nás poteší aj pozitívna referencia na Heureka.sk alebo v našej fanpage stránke na Facebooku. Ďakujeme

 

Njg0NzYw